Podziękowania dla gości

Piękne upominki dla rodziców chrzestnych – sklep

Dzień chrztu to znacząca chwila, która winna pozostać zapamiętana na zawsze. Należałoby podziękować chrzestnym za włożony trud, a można to zrobić przez podarowanie niepospolitych prezentów. Statuetki z drewna mogą wzruszyć swoją formą, a równocześnie wywołać uśmiech oraz szczęście.

Rodzice chrzestni podziękowania

Motyw aniołka nawiązuje do temperamentu uroczystości, a dodany lazurowy bądź też różowy odcień wskazuje na płeć chrzczonego dziecka. Chrzestni dostają osobiste podziękowania przez wykonanie spersonalizowanego grawera. (więcej…)

Podziękowania dla gości

Podziękowania ślubne ręcznie zdobione i tanie – sklep

Jedną z ważniejszych chwil w życiu jest zawarcie związku małżeńskiego, w następstwie tego zasługuje ona na trwałe zapamiętanie. Wręczenie młodym współmałżonkom niezwyczajnego podarunku jest kapitalnym pomysłem.

Upominki tanio

Drewniane serce wykonane z znaczną pasją podkreśla niesamowitość tej okazji, a równocześnie daje okazję na przekazanie miłych słów. Interesujące motywy motylka i kwiatków są wybitnie stylowe, a sam upominek szczyci się niezwykle oryginalnym wykończeniem. Trwała i wytrzymała pamiątka jest w stanie wywołać radość oraz wzruszenie u nowożeńców. (więcej…)

Podziękowania dla gości

Ręcznie tworzone podziękowania dla gości z okazji komunii

Jeżeli Twój syn lub córka będzie przystępować do Pierwszej Komunii Świętej warto nie zapominać o każdym szczególe. Podziękowania na komunię, które przygotowaliśmy pozwolą podkreślić zobowiązanie rodziców w stosunku do przybyłych gości. Niuansowy motyw gołębicy bądź też serca znakomicie wpisuje się w klimat wydarzenia, a możliwość personalizacji zezwala wyodrębnić jego unikalny charakter.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Każda jedna drewniana ozdoba jest do tego wyposażona w magnes, to właśnie dzięki czemu będzie nie tylko dekoracją samą w sobie, lecz także przydatnym w każdym mieszkaniu gadżetem. (więcej…)

Podziękowania dla gości

Niezwykłe podziękowania dla gości z okazji urodzin – wzory

W opisującej nas ofercie nie mogło zabraknąć podziękowań tworzonych z myślą o gościach przyjeżdżających świętować pierwsze urodziny potomka. Żeby jeszcze przyzwoiciej upamiętnić to ważne wydarzenie – warto podarować coś, co będzie od razu przywoływać na myśl celebrowany roczek. Ta koncepcja jest bezbłędnie odwzorowana w naszych dekoracjach. Dodana do nich personalizacja, przełoży się na ich unikatowość.

Ręcznie robione podziękowania dla gości

Prosimy wyłącznie o nadesłanie daty urodzin oraz imienia dziecka – resztą się sami zajmiemy. Co znacznie więcej, wolno też wybrać dowolny motyw z przedstawianych. (więcej…)

Podziękowania dla gości

Ciekawe wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu

Mamy przyjemność zaprezentować ponadprzeciętne podziękowania dla gości chrzcielnych. Będą stanowić cudną oraz elegancką pamiątkę, lecz również i funkcjonalny przedmiot jako dekoracyjny magnes. Przedstawiamy podziękowania na chrzest w kształcie drewnianego gołąbka lub też serca z personalizacją.

Chrzest

By nasze podziękowanie spełniły wyczekiwania naszych klientów oraz ich gości dbamy o najwyższej jakości wykonanie oraz wykorzystanie drzewa trafnego gatunku, dzięki czemu na pewno osoby obdarowane z radością umieszczą na lodówce w swojej kuchni taki magnes-pamiątkę. Mała cena za tak ładną dekorację! (więcej…)

Podziękowania dla gości

Niepowtarzalne podziękowania dla gości weselnych

Serdecznie zapraszamy wszystkich narzeczonych do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pomysłem na podziękowanie dla gości – jest naprawdę fenomenalne! Nie zniknie po kilku dniach jak pospolite ciastka weselne, ale pozostanie jako pamiątka przez długi czas. To Wy rozstrzygacie czy ma być w kształcie serca lub gołębicy.

Wesele ładne podziękowania

Po dodaniu do niej personalizacji oraz grafiki będzie prezentować się zjawiskowo! Gościom spodoba się też obecność magnesu z tyłu podziękowania. To sprawi, że za jednym zamachem będą posiadać i pamiątkę i gadżet do kuchni. (więcej…)

Podziękowania dla gości

Tanie i ładne podziękowania dla gości na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to szansa, żeby przygotować idealną imprezę dla członków rodziny i znajomych. W Polsce coraz to popularniejszy staje się trend dziękowania przybyłym na uroczystość gościom – oprócz miłych słów, wypada wręczyć rodzinie drobny upominek, który będzie przypominał im o udanej imprezie – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to przydatny podarunek, który wywoła uśmiech na twarzach gości i będzie stanowić bardzo dobrą pamiątkę z pierwszej imprezy urodzinowej naszego potomka.

Takie podziękowanie dla gości z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Aby nadać podarkowi jeszcze bardziej szykowny ton, do magnesu dodana jest koperta w wybrany kolorze – różowym, niebieskim lub szarym.

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Podziękowania dla gości

Chrzest i podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości to sympatyczny sposób na zaakcentowanie obecności rodziny oraz znajomych oraz okazanie wdzięczności za wspólne uczczenie dnia chrztu. Prezentujemy dla Państwa indywidualne podziękowanie dla gości w formie magnesu o kształcie serca – mały upominek, który nie tylko sprawi zadowolenie bliskim, lecz także będzie wyśmienitą pamiątką z dnia imprezy.

Jeśli poszukują Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – przedstawiane magnesy z własną dedykacją na pewno Państwa zaciekawią. Do każdego magnesu dodajemy w zestawie ozdobną kopertę w wybranym odcieniu (do wyboru mają Państwo kolor szary, niebieski bądź też różowy) – serdecznie zapraszamy do kupna.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Podziękowania dla gości

Drewniane podziękowania dla gości z okazji komunii

Miłe skojarzenia z Komunią Świętą powinny pozostać z Państwem jak najdłużej – dlatego należałoby zatroszczyć się o ozdobne pamiątki z Komunii. Nowym zwyczajem jest nie jedynie celebrowanie najważniejszej osoby, czyli dziecka przyjmującego Pierwszą Komunie, ale także podziękowanie dla bliskich za liczne przybycie. Chcą Państwo podziękować rodzinie i znajomym za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to stylowy, unikalny i przyjemny sposób.

Takie podziękowanie dla gości to imponujący sposób na pokazanie, jak są dla nas ważni – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to unikalny, użyteczny oraz jednocześnie prosty upominek, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy gości. Do każdego magnesu dodawana jest koperta dostępna w trzech kolorach do wyboru – szarym, różowym oraz niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl