Zaproszenia na komunię

Tanie i eleganckie zaproszenia dla gości – pierwsza komunia

Szalenie skromne oraz pełne wdzięku zawiadomienia na komunię dziewczynki albo chłopca. Do stworzenia przedstawionego w tekście zaproszenia na komunię, wykorzystano między innymi zdobiony, matowy papier. Dla dziewczynek zmierzających do pierwszej komunii świętej model tego zawiadomienia będzie różnił się kilkoma detalami w stosunku do chłopięcego zaproszenia.

Wzory zaproszeń dla gości

Przeważająca różowa kolorystyka oraz sylwetka klęczącej dziewczynki, to charakterystyczne cechy modelu zaproszenia na komunię dziecka płci żeńskiej. Różnice w zaproszeniu na komunię chłopca to wycinana sylwetka, która już na pierwszy rzut oka zdradza kto zmierza do pierwszej komunii świętej. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Tanie i eleganckie zaproszenia dla gości z okazji komunii

Beżowy i brązowy to kolory, które górują w tym wzorze zawiadomienia na komunię. Ozdoby w tym zaproszeniu zostały zrobione z naturalnych surowców takich jak drewno oraz juta. W skład frontowej strony zaproszenia wchodzą następujące zdobienia: skrupulatnie wykrojony wzorek, kokarda ze sznurka jutowego, którą można zastąpić ozdobną wstążką.

Zaproszenia na komunię tanio

Dokładnie wykonane dekoracje pasują swoją prezencją do reszty zaproszenia, toteż całość przedstawia się nadzwyczaj interesująco. Przygotowana w środku zawiadomienia treść, znamiennie usprawnia prace związane z wprowadzaniem danych gości zawiadamianych o komunii. Niespotykany, ręcznie zrobiony z najlepszych surowców szablon zaproszenia na komunię jedynie w ofercie naszej pracowni zaproszeń. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Ładne zaproszenia dla gości na pierwszą komunią – sklep

W tym wzorze zaproszenia na komunię najistotniejszym składnikiem jest chrystogram. Na całość tego szablonu składają się dwa elementy: brązowa kieszeń oraz część zawierająca tekst, stworzona z białego papieru.

Sklep z zaproszeniami dla gości

Opracowaliśmy dla konsumentów 4 warianty kolorystyczne przedstawianego tutaj zaproszenia. Ozdobny papier zagospodarowany został do zrobienia kieszeni, a laser zastosowaliśmy do wycięcia motywu graficznego. Pozytywne pierwsze odczucie jakie wywołuje ten model zaproszenia to następstwo wykorzystania przy jego tworzeniu wysokiej jakości surowców i ogromnej skrupulatności w czasie jego tworzenia. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Pierwsza komunia święta – stylowe zaproszenia dla gości

Oryginalnie zaprojektowane zawiadomienia o komunii. Dobrej jakości surowce papiernicze dodają tym zaproszeniom szyku i szlachetnej prezencji, co jest kluczowe w trakcie zapraszania gości na pierwszą komunię. Wariant z różową tasiemką przeznaczony jest dla dziewczynek idących do komunii, z kolei chłopcom oferujemy zaproszenia na komunię z niebieską kokardką.

Zaproszenie

Dzięki zamocowaniu elementów ozdobnych na taśmie dystansowej, zawiadomienie o komunii, robi poczucie trójwymiarowego rękodzieła. Tak dobrej jakości zaproszenia na komunię za tak niską cenę trudno jest kupić, dlatego zachęcamy do skorzystania z tej oferty. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Profesjonalnie wykonane zaproszenia na komunię

W naszej ofercie jest to jedno z najatrakcyjnieszych zaproszeń na komunię, a to za sprawą wykorzystania przy jego tworzeniu ozdobnego papieru i interesujących motywów z niego wyciętych. Dzięki stonowanym kolorom, zaproszenie to zalicza się do grona niezwykle stylowych zawiadomień o pierwszej komunii świętej.

Ciekawe zaproszenia na komunię

Dwuelementowa struktura tego zawiadomienia składa się z otwartej, brązowej koperty z fakturowanego papieru, która w sobie ma książeczkowe zaproszenie z motywem naczynia liturgicznego oraz hostii. Środkowa, biała część zaproszenia jest ozdobiona brązowym symbolem kielicha oraz hostii. W czasie przygotowywania zaproszeń na komunię nie szczędzimy na materiały, dzięki czemu kupujący dostają towar najlepszej jakości. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Sklep z pomysłowymi zaproszeniami na komunię

Propozycja zawiadomień na pierwszą komunię świętą, które charakteryzują się znikoma ilością dekoracji oraz prostą formą przekazania najważniejszych wiadomości na temat uroczystości kościelnych. Środkowe miejsce frontowej strony tego zaproszenia zajmuje symbol hostii, który silnie związany jest z ceremoniami pierwszej komunii świętej.

Zaproszenia na komunię sklep

Proces wytwarzania tego zaproszenia wspiera się na specjalnie dobranym papierze ozdobnym, który dodatkowo ma aksamitną w dotyku powierzchnie. W środku zaproszenia jest treść, napisana specjalnie po to, żeby w prosty sposób spersonalizować pismo pod kątem gości. Ten szablon zawiadomienia bardzo dobrze spełni wymagania osób, które poszukują produktu solidnego i za niewygórowana cenę. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Pierwsza komunia – ciekawe i ładne zaproszenia dla gości

Tworzymy zaproszenia na komunię, cechujące się kilkoma wzorami i opcjami kolorystycznymi. Surowce wykorzystane do wykonania tych zaproszeń to fakturowany papier oraz satynowa wstążka. Zawiadomienie w kolorze różowym stworzone jest na uroczystość komunijną dziewczyny, z kolei niebieskie na uroczystości komunijne chłopaka.

Eleganckie zaproszenia dla gości

Grafika rozlokowana na pierwszej stronie zawiadomienia dobrze oddaje naturę uroczystości komunii świętej. Każdy z dostępnych wzorów ma wspólny motyw winorośli, natomiast różnice graficzne są w centralnej części pierwszej strony. Gołąb, klęczące dziecko, monogram Jezusa Chrystusa i naczynie liturgiczne, to szczegóły, które umieszczamy na poszczególnych wzorach zawiadomień o komunii. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Ręcznie wykonane zaproszenia na komunię – rożne wzory

Dwuelementowe zawiadomienie na komunię, na które składa się kieszonka z brązowego papieru oraz jej wypełnienie z treścią właściwą. Już sama koperta tego zawiadomienia dzięki ozdobom prezentuje się naprawdę zachwycająco. Symbol hostii nawiązuje do katolicyzmu oraz pierwszej komunii świętej, dlatego wycieliśmy go na kopercie do tego zawiadomienia.

Zaproszenie

Dzięki przemyślanej kompozycji kolorów i symboli, zaproszenie to jest gustownym rękodziełem, pełniącym funkcje obwieszczenia o zbliżającej się pierwszej komunii dziecka. Zawiadomienie w szczególności zalecane dla kupujących, którzy cenią delikatne detale dekoracyjne oraz ogromną dokładność wykonania cięć. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Bogata oferta, ręcznie wykonanych zaproszeń na komunię

Proste i schludne zaproszenie na pierwszą komunię świętą. Kluczowym surowcem użytym do zbudowania tego zawiadomienia jest papier ozdobny, który ma fakturowaną powierzchnię. Funkcję tego zawiadomienia znamionuje chrystogram, który złotą czcionką jest zapisany na jego pierwszej stronie.

Zaproszenia tanie dla gości

Przedstawiany model zaproszenia na komunię to przykład, jak przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz mądremu wyborowi czcionek, a także barw można zaprojektować reprezentatywne, papierowe rękodzieło. Procedurę wpisywania danych osób zaproszonych na komunię właściwie wspierać będzie treść, którą dodajemy do wnętrza zawiadomienia. (więcej…)

Zaproszenia na komunię

Pomysłowe zaproszenia dla gości z okazji komunii – sklep

Tym razem oferujemy kupującym cztery modele zaproszeń na komunię w dwóch odmianach kolorystycznych. Zawiadomienia te mogą być przygotowane w barwie różowej lub niebieskiej. Pierwsza strona zaproszenia w barwie różowej posiada obwolutę z kwiatów róży.

Komunia zaproszenia tanio

Opcja zaproszenia w kolorystyce różowej może być przygotowana w 2-óch typach: z kielichem mszalnym lub wzlatującym gołębiem. Zaproszenie na komunię chłopca jest zdominowane przez kolor niebieski. Modlący się chłopiec na kolanach lub monogram IHS umieszczony na środku pierwszej strony zawiadomienia, takie dwa typy zaproszeń dla płci męskiej zaprojektowaliśmy w naszej firmie. (więcej…)