Wesele

Prezent dla rodziców

Gdy szukamy orkiestry to czasami musimy wcześniej zorganizować kilka przesłuchań, żeby znaleźć odpowiednią orkiestrę. Większość par zazwyczaj wybiera standardową muzykę weselną. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie, ponieważ większość gości doskonale bawi się właśnie przy takiej muzyce, a eksperymenty w tej kwestii mogą niestety skończyć się niepowodzeniem całej zabawy.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Na bardziej oryginalne rozwiązania dotyczące repertuaru można się zdecydować głównie w przypadku zabawy w małym gronie bliskich znajomych, którzy mają podobne upodobania muzyczne. W takiej sytuacji może być to zdecydowanie dobry pomysł na udane wesele. Muzyka jest ważna zarówno jeśli idzie o podziękowania dla rodziców jak i oczepiny.

Jednak to przy jakiej muzyce wręczymy prezent dla rodziców ślub ma znaczenie. Oprócz tego planując podziękowania dla rodziców prezent musimy to uzgodnić z orkiestrą, kiedy i co mają w tym momencie zagrać. To takie drobiazgi, które jednak wpływają na odbiór całości naszego wesela i od tego zależy jak zapamiętają wesele nasi goście.

drewno

zaproszenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *